Задача 1. І варіант. У склянку з 140 мл води добавили 60 г кухонної солі. Обчисли масову частку

солі з утвореному розчині. ІІ варіант. Обчисли масову частку лимонної кислоти в розчині, виготовленому з 30 г кислоти і 270 мл води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

масса раствора = масса воды + масса соли = 140 + 60 = 200 гр

массовая доля соли = (масса соли/масса раствора)*100% = (60/200)*100% = 30%