Яку масу натрій гідроксиду потрібно розчинити в 2 л води, щоб виготовити розчин із масовою часткою

натрій гідроксиду 0,3?

Ответы на вопрос

Отвечает Двойнина Катя.

Объяснение:

m(H2O)=Vp=2000•1=2000г

w(NaOH)= m((NaOH))/(m(NaOH)+m(H2O))

0.3=x/(x+2000)

(x+2000)•0.3=x

0.7х=600

х=857г NaOH

проверка:

857/(857+2000)=0.3