5. Цукор масою 50 г розчинили у 150 г води. Знайти масову частку цукру в утвореному розчині (%).

6. Яка маса цукру (г) міститься у 240 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 10%: 7. Для приготування розчину з масовою часткою розчиненоï речовини 40 % взяли 200 г цукру. Яку масу (г) буде мати отриманий розчин 8. Яку масу води (г) та цукру (г) необхідно взяти для приготування 400 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 20%: Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашова Полина.

Ответ:

5.масса раствора равна : 150+50=200(грамм). w=(масса вещества/масса раствора)*100%. w=(50/200)*100%=25%. Ответ: массовая доля сахара в растворе равна 25%.

6.Понятие 10% раствор означает, что в 100 г раствора содержится 10 г растворенного вещества, поэтому можем составить пропорцию:

100 г р-ра -------------- 10 г в-ва

240 г р-ра -------------- Х г в-ва

Х = 240*10/100 = 24 г сахара

7.Понятие массовая доля растворённого вещества 40% означает, что в 100 г раствора содержится 40 г вещества.

Составляем пропорцию:

100 г раствора -------------------  40 г сахара

 Х г раствора ------------------- 200 г сахара

Х = 100*200/40 = 500 г

8.дано

m(ppa) = 400 g

W = 0.2

--------------------

m(соли) - ?

m(H2O)-?

m(соли) = m(ppa) * W = 400 * 0.2 = 80 g

m(H2O) = m(ppa) - m(соли) = 400 - 80 = 320 g

ответ 80 г , 320 г

Объяснение: