Визначте, які з речовин взаємодіятимуть між собою: кальцій гідроксид, хлоридна кислота, сульфур(ІV)

оксид, вода, купрум(І) оксид. Складіть рівняння реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Zhandosov Miras.

ОтветОтвет:

Ca(OH)2+2HCl=CaCl2+2H2O

Ca(OH)2+SO2=CaSO3+H2O

HCl+CuO=CuCl2+H2O

SO2+H2O=H2SO3

SO2+CuO=CuSO3

Объяснение:

ВВроді так