40 балів! До розчину соди масою 360 г з масовою часткою 27% долили 120 г води. Визначити масову

частку соди у новоутвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

20.25

Объяснение:

m( вечества в растворе)=360*27/100=97,2г

m( нового раствора )=360+120=480

w( нового раствора )=(97,2/480)*100%=20,25