Обчисліть відносні молекулярні маси речовин за їхніми формулами: CO2, CrS, CaCl2


Ответы на вопрос

Отвечает Арабов Саша.

Ответ:

Mr(CO2)=Ar(C)+Ar(O)=12+16*2=44г/моль

Mr(CrS)=52+32=84г/моль

Mr(CaCl2)=40+35.5*2=111г/моль