. Обчисліть вiдносні молекулярні маси речовин за їхніми формулами: Со2 CrS, CaCl2, Al2S3, Li2O.

Даєм 100 монет.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Никита.

Ответ:

Объяснение:

Мr(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44

Мr(CrS) = 52 + 32 = 84

Мr(CaCl2) = 40 + 35 * 2 = 110

Мr(Al2S3) = 27 * 2 + 32 * 3 = 150

Мr(Li2O) = 7 * 2 + 16 = 30