6. У 380 г води розчинили 20 г солі. Яка масова частка розчиненої речовини чині? пж мне нужна

бистро​

Ответы на вопрос

Отвечает Дычко Карина.

Ответ:

.........................


Отвечает Ямлихина Аделя.

Ответ:

ввроде даОтв

Объяснение:

Відповідь:

W (розчиненою речовини (р.р.)) = 5%.

Пояснення:

m (р.р.) = m (р-ну) × W / 100

10 = 200 × W / 100

200 × W = 10 × 100

200 × W = 1000

W = 1000 / 200 = 5%