Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:

1)P->P2O5->H3PO4 2)Ca->CaO->CA(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

1. 4P+5O2 = 2P2O5

P2O5+ 3H2O = 2H3PO4

2. 2Ca+ O2 = 2CaO

CaO+ H2O = Ca(OH)2