ДАЮ 60 БАЛІВ знайти масу натрій нітрату, що утворився в результаті взаємодії 44 л нітратної

кислоти з натрій хлоридом

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Відповідь:

170 г

Пояснення:

HNO₃ + NaCl => HCl + NaNO₃

M(NaNO₃) = 85 г/моль

n(HNO₃) = 44/22,4 ≈ 2 моль

m (NaNO₃) = n * M = 85 г/моль * 2 моль = 170 г