Який об'єм газу (н.у.) виділиться під час взаємодії 276г калій карбонату з хлоридною кислотою!

СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кучин Егор.

Відповідь: об'єм CO2 44.8 л

Пояснення:

K2CO3+ 2HCl = 2KCl + CO2 + H2O

n(K2CO3) = 276/ 138 = 2 моль

n (CO2) = 2*1 / 1 = 2 моль

v(CO2) = 2*22.4 = 44.8 л