яку масу фосфору, що мистить 80% Ca3 (Po4)2 , необхідно використати для одержання 10 кг офтотрофної

кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Клабукова Аленка.

Ответ:

H3PO4 - - - - - - - - P

98-----------------31

10-------------------X X=31*10/98=3,16кг Р

Ca3(PO4) 2 - - - - - - - 2P

310 - - - - - - - - - - - 62

X 3,16 X=3,16*310/62=15.8кг