Задача 1.До розчину сульфатної кислоти масою 170 г. з масовою часткою Н2SO4 40 % долили 30 г. води.

Обчисліть масову частку H2SO4 в утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизонов Артем.

Ответ:

34%

Объяснение:

М р-ра = 170 г

W р-ра = 40%

m вещества в р-ре = 170*40/100 = 68 г

M нового р-ра = 170+30=200 г

W нового р-ра = (68/200) * 100% = 34%