При взаємодії 35г алкену з воднем утворився алкан масою 36г визначте формулу алкену та назвіть його


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.

Ответ:

C5H10 пентен

Объяснение:

35г. 36г

CnH2n + H2 = CnH2n+2

14nг/моль 14n+2г/моль

36×14n =35×(14n+2)

504n=490n+70

14n=70

n=5

C5H10 + H2 = C5H12