Очень срочно прошу! Обчисліть відносну молекулярну масу хлор оксиду якщо відносна густина його

парів за карбон (IV) оксидом 4,16.

Ответы на вопрос

Отвечает Валиев Байрас.

Ответ:

Объяснение:

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

М(Сl2O7) = D(CO2) * М(СО2) = 4,16 * 44 = 183 г/моль