Де міститься більше молекул у 100г кисню чи O2 чи в 100г озону O3?


Ответы на вопрос

Отвечает Белая Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількості речовини О₂ у 100 г:

М(О₂) = 16 * 2 = 32 г/моль

n(O₂) = m(O₂)/М(О₂) = 100/32 = 3,125 моль

Знайдемо кількості речовини О₃  100г :

М(О₃) = 16 * 3 = 48 г/моль

n(O₃) = m(O₃)/М(О₃) = 100/48 = 2,08 моль

Так як кількість речовини О₂ більше у 100 г, то і кількість молекул буде більша у 100 г кисню