срочно!!! Обчисліть відносну густину газу за карбон(IV) оксидом, якщо маса порції невідомого газу

обьемом 5,6 л н. у. дорінює 11 г

Ответы на вопрос

Отвечает Глущук Даша.

Ответ: 1

Можем составить пропорцию.

  5,6 л          --- 11 г

22,4 л/моль --- х г/моль

Решаем х = (22,4 × 11) : 5,6 = 44 г/моль

M(газу) = 44 г/моль

M(CO2) = 12 + 16×2 = 44 г/моль

D(газу).CO2) = M(газу) : M(CO2) = 44 : 44 = 1