Визначте кількість речовини кисню , в якому міститься 24,08 · 10( у 23 степені) молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Лисик Таня.

n(O2) = N(O2) : Na = 24,08×10²³ : 6,02×10²³ = 4 моль