Відносна густина газоподібної речовини за метаном становить 1,88. Укажи відносну густину цього газу

за воднем.

Ответы на вопрос

Отвечает Гумбелева Надежда.

Объяснение:

М(газу)= D•M(CH4)= 1.88•(12+4•1)= 1.88•16= 30 г/моль

D= М(газу)/M(H2)= 30/(2•1)= 30/2= 15