Визначте молярну масу газу, якщо 1,2 г його (н.у.) займають об’єм 0,336 л. Помогите пж надо сдать

через 30 мин.

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Марина.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини цього газу:

n(газ) = V / Vm = 0,336 / 22,4 = 0,015 моль

Вичислимо молярну масу цього газу:

M(газ) = m / n = 1,2 / 0,015 = 80 г/моль