Скільки молекул азоту N2 міститься в балоні об’ємом 25 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

Объяснение:

n(N2)=V/Vm=25/22.4=1.116моль

N(N2)=n•Na=1.116•6.02•10²³= 6.72•10²³ молекул