СРОЧНО!!! Допоможіть, будь ласочка! Хімія 7 клас Розв'яжіть задачу (з дано, знайти та

розв'язання). обчисліть масу мармуру СаСО3, що містить кальцій масою 16,8 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ: 42 г

Дано:

CaCO3

m(Ca) = 16,8 г

Найти: m(CaCO3) - ?

Решение:

Mr(CaCO3) = 40 + 12 + 16×3 = 100

W(Ca) = 40 : 100 × 100% = 40 %

Можем составить пропорцию.

40% -- 16,8 г

100% -- x г

Решаем х = (100 × 16,8) : 40 = 42 г