Срочно!!! обчисліть масу амоній сульфату в кг (NH4)SO4 кількістю речовини 50 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашов Дима.

Ответ:m((NH4)SO4)=n*M=50*114=5700г=5,7кг

Объяснение: