Обчисліть масу і обʼєм метану (СН4) кількістю речовини 3 моль.(задачой)


Ответы на вопрос

Отвечает Самоделкин Максим.

Ответ:

внізу

Объяснение:

CH4

---------

m=?

m=nM

M=12+1*4=16

m=3*16=48г

Отвечает Степанов Степан.

Маса метану (СН4): 3 моль x 16,04 г / моль = 48,12 г.

Об'єм метану (СН4): 3 моль x 22,4 л / моль = 67,2 л.