7. Визначте, який зразок має бiльшу масу; 0,25 моль Fe3O, чи 0,7 моль LiNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Пахомов Кирилл.

Відповідь:

Пояснення:

M(Fe3O4)=3·56+4·16=232г/моль
m(Fe3O4)=n·M=0.25·232=58г


M(LiNO3)=7+14+3·16=69г/моль
m(LiNO3)=n·M=0.7·69=48.3г