Обчисліть кількість речовини водню, що міститься за нормальних умов у 10 л водню.​


Ответы на вопрос

Отвечает Цокур Анжелика.

Дано:

V(H2) = 10 л

Знайти:

n(H2) - ?

Розв'язання:

1) n(H2) = V(H2) / Vm = 10 / 22,4 = 0,45 моль.

Відповідь: Кількість речовини H2 становить 0,45 моль.

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

10 л води містять 10 кг речовини водню.

Объяснение: