Визначте кількість молекул в 1 лт кисню за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Анпилогов Матвей.

Ответ:

За нормальних умов температура дорівнює 0 градусів Цельсія, а тиск - 1 атмосфера. Молярний об'єм газів за таких умов дорівнює близько 22,4 л/моль.

Отже, для визначення кількості молекул в 1 літрі кисню, потрібно розрахувати, скільки моль кисню міститься в 1 літрі. Використовуючи формулу:

n = V / Vm

де n - кількість молей газу, V - об'єм газу, Vm - молярний об'єм газу за нормальних умов, отримуємо:

n = 1 л / 22,4 л/моль = 0,0446 моль

Далі, щоб визначити кількість молекул, потрібно помножити кількість молей на число Авогадро:

N = n * Na

де N - кількість молекул, Na - число Авогадро (близько 6,022 * 10^23 молекул на моль).

Підставляючи в цю формулу значення кількості молей, отримуємо:

N = 0,0446 моль * 6,022 * 10^23 молекул/моль ≈ 2,68 * 10^22 молекул

Отже, в 1 літрі кисню за нормальних умов міститься близько 2,68 * 10^22 молекул.

Объяснение: