СРОООООООООООЧНООООООО!!!!! відносна густина деякого газу за воднем дорівнює 32 визначити його

молярну масу та відносну густину за гелієм

Ответы на вопрос

Отвечает Тимчишин Роман.

Відповідь:

Mr(газу)=32*2=64

M(He)=4

D(He)=64/4=16

Пояснення: