На реакцію C2H2 + O2=CO2+H2O використали 60л етину. Який об'єм кисню використали для цієї реакції

та який об'єм вуглекислого газу утворився?

Ответы на вопрос

Отвечает Маласов Михаил.

Відповідь:

2C2H2 + 5O2=4CO2+2H2O

V(C2H2):V(O2):V(CO2)=2:5:4=1 :2,5:2

V(O2)=60*2,5=150л

V(CO2)=60*2=120л

Пояснення: