Скільки всьогоатомів в 3.9г натрій пероксид Na2O2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Відповідь:

M(Na2O2)=78г/моль

n(Na2O2)=3,9/78=0,05моль

1 молекула  Na2O2  містить  4 атоми

N(атомів)=4*0,05*6,02*10²³=1,204*10²³моль⁻¹

Пояснення: