Для води масою 0,05 кг розрахуйте: а) кількість речовини; б) число молекул; в) число атомів всіх

елементів. СРОЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Ответ:

Объяснение:

М(Н2О) = 2 + 16 = 18 г/моль

а) Знайдемо кількість речовини:

n(H2O) = m(H2O) / М(Н2О)= 50/18 = 2,78 моль

б) Визначимо число молекул:

Nм(H2O) = n(H2O) * Na = 2,78 * 6,02 * 10²³ = 16,74 * 10²³ молекул

в) Число атомів всіх елементів:

Так як у молекулі Н2О міститься 12 атоми Гідрогену і 1 атом Оксигену, томаємо:

N(H2O) = 3 Nм(H2O) = 3 * 16,74 * 10²³ = 50,22 * 10²³ атомів