Знайдіть масу 2 моль бурого газу (NO2). Яка кількість молекул NO2 і яка кількість атомів Оксигену в

цій кількості речовини​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Дмитрий.

Відповідь:

M(NO2)=46г/моль

m(NO2)=2*46=92г

N(NO2)=2*6,02*10²³=12,04*10²³моль⁻¹

в одній молекулі NO2 два атоми О, а в 2моль буде

N(O)=2*2*6,02*10²³=24,08*10²³моль⁻¹

Пояснення: