9. Складіть рівняння реакцій,визначте тип реакцій, назвіть продукти: C3Н6 + O 2 = ZnS + O 2 = Са

+ O 2 = Н 2 О 2 = 10.Розрахуйте масову частку Оксисену в манган(IV)оксиді

Ответы на вопрос

Отвечает Эбасан Эльвина.

Ответ:

Объяснение:

2 C3H6 + 9 O2 → 6 CO2 + 6 H2O реакція окислення

оксид Карбону (ІV) + вода

2ZnS + 3O2 → 2ZnO + 2SO2  реакція обміну  

оксид цинку + оксид сульфуру(ІV)

Ca + O2 → CaO2       реакція сполучення    пероксид кальцію

2 H2O2 → 2 H2O + O2  реакція розкладу   вода + кисень

№10

М(MnO2) = Ar(Mn) + Ar(O) * 2 = 55 + 16 * 2 = 87

w(O) = Ar(O) * n/М(MnO2)  * 100% = 16 * 2/87 * 100% = 36,78%