3. Задача. Обчисліть, яка кількість речовини мiслиться, якщо у зразку цієї речовини міститься

36,12*10 молекул​

Ответы на вопрос

Отвечает Завренко Виталя.

Для того, щоб обчислити кількість речовини, ми повинні знати, скільки молекул міститься в одній молекулярній масі речовини. Ця величина називається число Авогадро і дорівнює близько 6,022×10²³ молекул на моль речовини.

Отже, кількість молей речовини, що міститься у зразку, можна обчислити, розділивши кількість молекул на число Авогадро:

n = 36,12×10 / 6,022×10²³ ≈ 0,006 моль

Отже, у зразку міститься близько 0,006 моль речовини.

Отвечает Лепешинская Юля.

Ответ:

Для того, щоб обчислити кількість речовини, потрібно знати скільки молекул міститься в одній одиниці (наприклад, молярна маса) цієї речовини. Нехай молярна маса речовини дорівнює М г/моль.

Тоді, кількість молей цієї речовини можна обчислити за формулою:

n = N/N_A

де N - кількість молекул у зразку, N_A - число Авогадро (6,02 × 10^23 молекул в молі)

Тоді, кількість речовини, яка міститься у зразку, можна обчислити за формулою:

m = n * M

де m - маса речовини у грамах

Отже, якщо міститься 36,12 × 10^23 молекул речовини і молярна маса дорівнює М г/моль, то кількість речовини можна обчислити за формулами:

n = N/N_A = (36,12 × 10^23 молекул) / (6,02 × 10^23 молекул/моль) ≈ 6 моль

m = n * M

Для того, щоб точно відповісти на запитання, потрібно знати значення молярної маси конкретної речовини.

Объяснение: