Визначити масу і кількість молекул для H3N об'ємом 6,72 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Исраилова Ева.

Відповідь:

n=0,3моль за формулою n=V/Vm

m=n*М=0,3*17=5,1г

Пояснення: