Який об'єм займають 3,01*10 у 24 степені молекул фтору (F2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Никита.

Відповідь: 112 л

Пояснення:

обєм 1 моля газу за нормальних умов складає 22.4 л

відомо, що в 1 молі речовини знаходиться 6.04*10 у 23 ступені молекул (число Авогадро)

отже

3.01*10у24 / 6.04*10у23 = 5 молей

звідси

об'єм газу = 5*22.4 = 112 л