Укажіть кількість йонів та атомів,що відповідає хлору СІ2 кількістю речовини 1,5 моль а) 3,01 ×

10 в 23 степеніб) 6,02 × 10 в 23 степенів) 12,04 × 10 в 23 степеніг) 18,06 × 10 в 23 степеніпожалуйста срочно, очень нужно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бургарт Иоганс.

Ответ: г

Объяснение:

N=n*Na=1.5*6.02*10^23=9.03* 10^23

так как Сl2 имеет 2  атома, то  2 * 9.03*10^23=18.06*10^23