2. Якій кількості речовини відповідають: 0 ,6^ * 10 у 23 степені молекул кисню, 18 ^ * 10 у 23

степені молекул водню, 36 ^ * 10 у 23 степені молекул азоту?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

n(O₂) = N(O₂)/Na = 0,6 * 10²³/ 6,02 * 10²³ = 0,1 моль

n(H₂) = N(H₂)/Na = 18 * 10²³/ 6,02 * 10²³ = 3 моль

n(N₂)  = N(N₂)/ Na = 36 * * 10²³/ 6,02 * 10²³ = 6 моль