Пж срочно В 180 г води розчинили 20 г солі. Визначте масову частку солі в розчині. 2. З 700 г

розчину з масовою часткою 60% випарили 200 г води. Чому дорівнює масова частка новоутвореного розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Владлена.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

m(солі) = 20 г

m(Н₂О) = 180 г

Найти: w(солі.) - ?

m(р-ну) = m(солі) + m(Н₂О) = 20 + 180 = 200 г

w(солі.) = m(солі) : m(р-ну) * 100% = 20 : 200 * 100% = 10%

2)

Дано:

m₁(розчину) = 700 г

w₁(р.р) = 60%

m(H2O) - 200 г

Найти: w₂(р.р) - ?

Знайдемо масу р.р у розчині:

m₁(р.р) = m₁(розчину) * w₁(р.р) : 100% = 700 * 60% : 100% = 420 г

Обчислимо  масу нового розчину

m(н.р-ну) = m₁(розчину) - m(H2O) = 700 - 200 = 500 г

Вичислимо масову частку  в новому розчині

w₂(р.р) = m₁(р.р) : m₁(н.р-ну) * 100% = 420 : 500 * 100% = 84%