Обчисліть масу сульфітної кислоти, яка утвориться при взаємодії сульфур (IV) оксиду масою 256 г з

водою.

Ответы на вопрос

Отвечает Оловянникова Елизавета.

Відповідь:

328 г

Пояснення:

Сульфур (IV) оксид реагує з водою за наступною реакцією:

SO2 + H2O → H2SO3

Молярна маса SO2 = 64 г/моль, молярна маса H2SO3 = 82 г/моль.

Обчислимо кількість молів SO2:

n(SO2) = m(SO2) / M(SO2) = 256 г / 64 г/моль = 4 моль

За рівнянням реакції, 1 моль SO2 утворює 1 моль H2SO3:

n(H2SO3) = n(SO2) = 4 моль

Обчислимо масу H2SO3, використовуючи кількість молів, знайдену на попередньому кроці:

m(H2SO3) = n(H2SO3) × M(H2SO3) = 4 моль × 82 г/моль = 328 г

Отже, маса сульфітної кислоти, яка утвориться при взаємодії сульфур (IV) оксиду масою 256 г з водою, становить 328 г.

Дай плиз лучший ответ)