Яка кількість речовини (моль) карбону потрібна для окислення, щоб отримати 112 г карбон(II) оксиду.

Допоможіть, будь ласка, вирішити задачу по хімії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавль Юлия.

Дано:

m(CO) = 112 г

Найти:

n(C) - ?

Решение:

2C + O2 => 2CO

n=m/M

M(CO) = 12 + 16 = 28 г/моль

n(CO) = 112/28 = 4

По уравнению реакции видно, что

n(C) = n(CO) = 4 моль

Ответ: 4 моль