Напишіть рівняння реакцій перетворення, за описаною схемою: ферум(||)хлорид→магній хлорид→магній

гідроксид→ магній сульфат Прошу допоможіть Срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Відповідь:

FeCI2+Mg=Fe+MgCI2

MgCI2+2KOH=Mg(OH)2+2KCI

Mg(OH)2+H2SO4=MgSO4+2H2O

Пояснення: