Напишіть рівняння реакцій згідно з наведеними схемами: а) натрій гідроксид → купрум(ІІ)

гідроксид; б) калій гідроксид → ферум(ІІ) гідроксид; в) магній сульфат → магній гідроксид; г) барій гідроксид → ферум(ІІІ) гідроксид.

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

2NaOH + CuCl2 = Cu(OH)2 + 2NaCl

2KOH + Fe(NO3)2 = Fe(OH)2 + 2KNO3

MgSO4 + 2NaOH = Mg(OH)2 + Na2SO4

3Ba(OH)2 + 2FeCl3 = 2Fe(OH)3 + 3BaCl2