Скільки треба води і 20% розчину для приготування 200 г 10% розчину солі ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

ДАЮ 20 БАЛІВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Эльвина.

Відповідь:

необхідно 100г 20% розчину і 100г води.

Пояснення:

Дано:

W1 = 20% = 0,2

W2= 10% = 0,1

m2(роз-ну) = m1(роз-ну) + m(H2O) = 200г 

m1(роз-ну) - ?

m(H2O) - ?

————————

W = ( m(роз.реч.) / m(роз-ну)

W2 = m(NaCI) / m2(роз-ну) , звідси:

m(NaCl) = W2 • m2(роз-ну)

m(NaCl) = 0,1• 200 = 20 (г) солі  в розчині.

m1(роз-ну) = m(NaCl) / W1

m1(роз-ну) = 20 : 0,2 = 100 (г) необхідно 20% розчину;

m(H2O) = m2(роз-ну) - m1(роз-ну) 

m(H2O) = 200-100 = 100(г) води необхідно. 

Відповідь необхідно 100г 20% розчину і 100г води.