Напишіть рівняння реакцій згідно схеми: Са → СаО → Са(ОН)2 → Са3(РО4)2 допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Дробница Алина.

Ответ:

Ca+O2=CaO

CaO+H2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2+H3PO4=Ca3(PO4)2+H2O