ТЕРМІНОВО,ДАЮ 40 БАЛІВ!!! Складіть рівняння, що відповідають перетворенням: P → P2O5 → K3PO4 →

K2HPO4 → MgHPO4 → Mg3(PO4) 2 → H3PO4 → FePO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

ответ:

  1. 4P+5O2=2 P2O5
  2. P2O5+6KOH=2 K3PO4+3H2O
  3. K3PO4+3H2O=K2HPO4+3KOH
  4. K2HPO4+MgCl2=KCL+MgHPO4
  5. MgHPO4→Mg3(PO4)2+H3PO4
  6. H3PO4+Fe2O3=FePO4+H2O