Обчисліть об'єм спаленого пропену якщо утворилось 150 л карбон 4 оксид​


Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.

Дано:

V(CO2) = 150 л​

Знайти:

V(C3H6) - ?

Розв'язання:

1) 2C3H6 + 9O2 → 6CO2 + 6H2O;

2) V(C3H6) = V(CO2) * 2 / 6 = 150 * 2 / 6 = 50 л.

Відповідь: Об'єм C3H6 становить 50 л.