Обчисліть масу кальцій оксиду, що вступив у реакцію з водою масою 55г. З Дано і розв'язанням будь

ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Таирова Гузелия.

Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2

M(Ca(OH)2 ) = 40 + 2*(16 +1) = 74 г/моль

n(Ca(OH)2) = m/M = 4.44/ 74 = 0.06 моль

n(Ca) = 0.06 моль - по уравнению реакции ,

m(Ca) = M*n = 40*0.06 = 2.4 г

Ответ: m(Ca) = 2.4 г

Источник: ОтветыMailRu: 217395353