Обчисліть масу та кількість речовини солі, якщо газ, що утворився при згорянні сірки з надлишком

кисню, пропустили крізь розчин калій гідроксиду масою 5,6 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.

Ответ:

S+O2SO2- газ, який виділився.

SO2 + 2KOH= K2SO3 + H2O

Над КОН ставимо 5.6, а під ним 56*2=112 (молекулярна маса помножена на два, так як стоїть коефіцієнт 2). Над середньою сіллю ставимо х, а під нею 158 ( мол. маса ).

Складемо пропорцію:

5.6/112 = x/158:

x = (5.6-158)/112 = 7.9 (г)