Під час взаємодії алюмінію з сульфатною кислотою виділилося 13,44 л водню. Яка маса алюмінію

вступила у реакцію?

Ответы на вопрос

Отвечает Спирина Лиза.

n(Н2) = V/ Vm= 13,44 / 22,4 л/моль =0,6 моль. Відповідь: m(АІ)- 10,8 г.